• An Angel’s fund where investors and startups grow together through engaged investments.

Ohlédnutí za uplynulým rokem 2019

17. 1. 2020
Ohlédnutí za uplynulým rokem 2019

S příchodem ledna je vždy na čase vyhodnotit minulý rok a stanovit si cíle pro ten následující. V tomto případě jde o rok nové dekády - rok 2020. 

 

V minulém roce se toho v Grouportu mnoho odehrálo. V zimě jsme odstartovali snídaně pro angel investory, kde jsme představovali naši společnost a možnosti spolupráce a investování v rámci ní. Seznámili jsme se navzájem s možnými angely a začali tak na pravidelné bázi prohlubovat naše vzájemné vztahy. 

 

Se začátkem roku přišel i první zainvestovaný startup - SmartGuide, který během následujících pár měsíců udělal obrovský kus práce a posunul se v mezinárodních vodách až do nejvzdálenějších končin a v současné době se s ním můžete potkat ve více než 368 destinacích.  

 

Další projekty na sebe nenechaly dlouho čekat. V dalších měsících se nám povedlo navázat spolupráci se Spendee, skvělou appkou pro správu investic (určitě musíte vyzkoušet), přivítali jsme startup Kareer, platformou pro snazší vyhledávání práce založenou na sofistikovaném digitálním hodnocení kompetencí uchazečů  a v neposlední řadě se k nám přidal startup Tatum Blockchain API, který rapidně urychluje tvorbu blockchainových aplikací.

 

Podzim v Grouportu se nesl ve znamení Konference angažovaného investování. Byl to náš první ročník, který se povedl nad rámec očekávání. Za to děkujeme Vám všem, kteří jste se zúčastnili! Na eventu se objevilo spoustu řečníků jak z prostředí angel investingu, tak ze strany startupů, kteří svými přednáškami obohatili i ty, kteří do investiční scény teprve přicházejí. Letos plánujeme tuhle akci rozhodně zopakovat!

 

Na všechny výše zmíněné projekty jsme moc pyšní, gratulujeme jim k dosaženým výsledkům a jsme rádi, že se přidali do naší Grouport rodiny. Vážíme si jejich důvěry. Loňský rok byl jedna velká jízda a my rozhodně nechceme zpomalit! Naopak, v tomto roce bychom rádi ještě více šlápli na plyn a rozjeli další skvělé spolupráce. Jsme ready! A pokud se Vám my a prostředí startupů zamlouvá, určitě se nám ozvěte. Rádi se s Vámi potkáme a třeba právě spolu rozjedeme další úspěšné investice! 

 

Děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce a přejeme Vám vše nejlepší do té nové dekády! :) 

 

Grouport tým

Back

Nahoru