• An Angel’s fund where investors and startups grow together through engaged investments.

Pomáháme startupům

Naši investoři nabízejí bezplatné konzultace všem startupům, na které dolehla současná situace. Máme široké spektrum investorů, kteří rádi pomohou v různých oborech. Stačí si jen vybrat jméno investora od kterého chcete pomoci, téma čeho by se měla konzultace týkat a to poslat na jan.krahulik@grouport.cz. Obratem se Vám ozveme a s investorem Vás napojíme. Můžete vybírat z následujících jmen:

Petr Breburda

Petr Breburda

Mám za sebou 30 let praxe, z toho více jak 10 let ve vysokých manažerských pozicích. Mám zkušenosti s řízením a organizací firem, restrukturalizací, expertízou v oblasti krizového řízení, people managementem, se změnovými procesy, financemi, právem, supply chainem, obchodem a marketingem.

S čím Vám mohu pomoci

Krizové řízení, people management, změnové procesy.

Petr Šindler

Petr Šindler

Mám více než 25 let zkušeností z oblastí interní a externí komunikace, krizové komunikace a marketingu nabyté v agenturním a korporátním prostředí velkých mezinárodních společností. Jsem připraven nabídnout radu/konzultaci při vytváření marketingového nebo komunikačního mixu nebo poskytnout svůj pohled na řešení konkrétní situace.

S čím Vám mohu pomoci

Vytváření marketingového nebo komunikačního mixu.

www.grouport.cz

Jiří Votruba

Jiří Votruba

Jsem partnerem agentury Cocoon, která se zabývá inovačními procesy, brandingem, designem a instore komunikaci. Mohu nabídnout konzultaci ve všech zmíněných oblastech.

S čím Vám mohu pomoci

Branding, design a instore komunikace.

Michal Ciffra

Michal Ciffra

Působím jako partner a spoluzakladatel andělského fondu Grouport. Podnikatelům mohu poskytnout pomoc v tématech jako fundraising, podniková strategie a reakce a zkušenosti v souvislosti s opatřeními týkající se Covid-19. Mé zkušenosti plynou zejména z oblasti FinTech, travel, SaaS a marketplaces.

S čím Vám mohu pomoci

Fundraising, podniková strategie a reakce a zkušenosti v souvislosti s opatřeními týkající se Covid-19.
Ivan Vodička

Ivan Vodička

Více než 30 let působím v cestovním ruchu, převážně v airlines businessu, který jsem v poslední dekádě rozšířil o Tourism marketing (organizování workshopů, roadshow, reklamní kampaně). Mohu nabídnout zkušenosti s řešením krizových situací (hledání nových možností / příležitostí, cutting costs, cash flow analýza).

S čím Vám mohu pomoci

Cutting costs, cash flow analýza, hledání nových příležitostí.

Nikos Štěpánek

Nikos Štěpánek

Působím v naší firmě, která v různých obměnách funguje už cca 28 let. Nikdy jsme nebyli ve ztrátě a používali jsme hlavně selský rozum. Dělali jsme vždy v oblasti zastupování zahraničních společností na našem trhu a obráceně zase zastoupení pro určité zahraniční trhy pro naše fabriky. Předám rád dál informace i využitelnosti našich zkušeností pro model podnikání.

S čím vám mohu pomoci

Jak se prosadit na českém trhu.

Jan Krahulík

Jan Krahulík

Jsem spoluzakladatelem startupu LITS Global, následně jsem se posunul na stranu investorů, kde jsem pomáhal založit inkubátor ICIA a v současnosti působím jako partner v Grouportu. Mou expertízou jsou businees modely a business development primárně v B2B prostředí, nejraději mám startupy působící v oblasti vzdělávání.

S čím Vám mohu pomoci

Business modely a business development.

The company Grouport Ventures, a.s., ID No. 07893221, with its registered seat at Plynární 1617/10, Holešovice, 170 00 Prague 7, incorporated in the Commercial Register maintained by the Municipal Court in Prague, Section B, Insert 24209 (hereinafter the “Company”) provides asset management comparable with management pursuant to section 15 of Act No. 240/2013 Coll., On Investment Companies and Investment Funds, as amended (hereinafter referred to as “ZISIF”). The Company is registered in the register maintained by the Czech National Bank pursuant to section 596 f) ZISIF as a person managing assets pursuant to section 15 para. 1 of the ZISIF. The Czech National Bank does not supervise persons registered in this register and their activities are not subject to supervision by the Czech National Bank. The Company has a reporting obligation in accordance with EU Regulation No. 231/2013 supplementing the European Parliament Directive 2011/61/EU AIFMD. This website is for informational purposes only. The purpose of the website is not an offer or invitation to entrust funds to the Company's management or offer to buy or sell any investment instrument pursuant to ZISIF or Act No. 256/2004 Coll., On Capital Market Undertakings, as amended.  

UP